Ormus Nedir? Faydaları Nelerdir?

O

ORMUS NEDİR?

Ormus Nedir? Faydaları Nelerdir?

ORMUS, sağlık / zindelik ve kendinizle iletişim kurma becerisini destekleyen faydalı bir alkali mineral takviyesidir. Ormus “Yörüngede Yeniden Düzenlenmiş Montomik Öğeler” in kısaltmasıdır.ORMUS içerisinde radyum, altın, gümüş, plâtin, magnezyum oksit bulunan bir nevi kokteyldir Bununla birlikte ormus , mineralleşmenin duyulmamış sırrı ve sağlığın simyasal anahtarları gibi görünüyor. Birçoğu bunun insan sağlığı ve evriminde bir sonraki sınır olduğuna inanıyor.

1970’lerin sonlarında, David Hudson adında bir çiftçi, toprağında daha önce hiç görmediği bazı materyaller keşfetti. Analiz ettirmek için sıcak Arizona güneşinde kuruması için serdi. Dakikalar içinde malzeme büyük bir ışık parlamasıyla patladı ve ortadan kayboldu! Güneşe koymadan farklı bir şekilde yeniden kurutmaya çalıştığında kaybolmadı. Bu merakını uyandırdı ve kendisiyle ilişkili garip fenomenler hakkında daha fazla şey öğrendiği test ve analiz için malzemeyi almaya karar verdi.

Kapsamlı test ve araştırma sırasında, bu malzemenin kendiliğinden kaybolduğu veya diğer malzemelere dönüştüğü ve havaya yükselme, süper akışkanlık ve süper iletkenlik özelliklerini sergilediği gözlemlendi. Bu eşsiz malzemeye ORME’s (Orbitally Rearranged Monatomic Elements) veya bilindiği gibi Ormus adını verdi.

Ormus, hem maddi hem de manevi enerji formunda var olan 12 farklı değerli elementten oluşur. Bu elemanlar ilk enerjiyle rezonansa girer; tüm yaşamların doğduğu sıfır noktası – olasılıkların kuantum potansiyeli. Ormus, havada, toprakta, bitkilerde, taşlarda, okyanusta ve hem insanların hem de hayvanların beyinlerinde bulunabilen bu sonsuz enerji kaynağına sahip biridir. Hudson’a göre insan beyni en az% 5 Ormus içerir. Ormus içeriği yüksek yiyecek ve su alırsak bu yüzde önemli ölçüde artabilir.

Minerallerin etkisi:
• Daha net düşünme
• Gelişmiş sezgi
• Duygusal şifa
• Daha fazla netlik ve odaklanma
• Düşünce tezahürü
• Artan manevi “bağlılık”
• Artan nörotransmiter üretimi
• Artmış rüya netliği
• Yaşlanma karşıtı özellikler
• Suyun hiper yapılandırılması

Ormus’un çeşitli bütünsel faydalarından bazıları aşağıda açıklanmıştır:

 1. DNA Yapılarını Düzeltin
  ORMUS, insan vücudunun genetik yapısını düzeltebilen tek elementtir. Orijinal DNA yapısını geri yükleyebilir. Ayrıca DNA hatalarını düzeltebilir ve onu evrimsel durumuna geri getirebilir. Böylelikle yaralanma durumlarında iyileşme hızını artırır.
  Dahası, yabancı maddenin vücut içinde yayılmasını bile önleyebilir ve böylece gelecekteki diğer sağlık komplikasyonlarını önleyebilir.
 2. Yiyecek İsteklerini Kontrol Eder
  ORMUS, yiyecek isteklerini kontrol eden süper besleyici bir elementtir. Çok miktarda yiyecek tüketme ihtiyacını azaltarak vücudunuza ihtiyaç duyduğu doğru miktarda yiyecek verme özelliğine sahiptir. Böylece vücudunuzu besleyici ve sağlıklı tutmanın yanı sıra kilonuzu da korur.
 3. Yaşlanma Sürecini Yavaşlatır
  Yaşlanma, geri dönüşü olmayan doğal bir vücut sürecidir. Yine de, Ormus bunu başarmanıza yardımcı olabilir. Yaşlanma döngüsünü azaltan özelliklere sahiptir.
  Yaşlanmanın başlangıcını yavaşlatarak yapar. Kullanımı ile gri saç, kırışık cilt, halsizlik, yorgunluk gibi yaşlanma sorunları yaşamazsınız. Dahası, beyninizin hafıza sürecini de güçlendirir. Böylece yaşlanacağınız zaman zayıf hafıza problem olmayacaktır.
 4. Zihinsel Yeteneği Geliştirir
  ORMUS, zihinsel yeteneği de geliştirir. Beyin işleyişini artırır ve beyin üreten nöronları daha etkili ve verimli hareket etmek için harekete geçirir. Sırayla netlik ve odaklanma, yüksek duyular, sakinlik, duygusal iyileşme ve net düşünme ile verir. Genel olarak, uyaranların net bir resmini vermenize yardımcı olur ve aynı zamanda uygulanabilir bir yanıt geliştirir.
 5. Bağışıklığı Artırın
  Gelişmiş bir Bağışıklık sistemi, ORMUS tüketiminin bir diğer avantajıdır. Size profesyonel bir hayat verir. Kanser ve AIDS gibi çeşitli hastalıklarla mücadelede etkilidir. Ek olarak alınırsa, uzun vadede sizi hastalıklardan uzak tutabilir. ORMUS bağışıklık sistemini güçlendirir ve böylece yabancı ajanlardan kaynaklanan enfeksiyonları önler.
 6. Şifa Sürecini Hızlandırır
  Yaşlandıkça, hūcre yenilenmesi hızlı bir şekilde azalır. Gençken bir kesik bir veya iki gün içinde iyileşebilir, ancak dolaşımımız yavaşladıkça yaralanmadan geri dönme yeteneği de azalır. Ormus, hūcre yenilenmesini artırma yeteneğine sahiptir, bu da daha hızlı iyileşme sürelerine ve yaşlanmanın yavaşlamasına yol açar, bu da zayıf dolaşım ve aynı hızda yenileri oluşmadan ölmekte olan hücrelerin artmasına bağlıdır.
 7. Vücut Detoksu Yapılması
  Gidalardaki böcek ilaçları ve kimyasalların yanı sıra çevre kirliliği ile vücudumuz sürekli olarak sağlığımıza zarar veren tehlikeli unsurlara maruz kalıyor. Ormus, benzersiz bileşimí ve liginç element karışımıyla Vücudu arındırır ve bir noktada genel sağlığımıza uzun vadeli zarar verebilecek mantarlar, parazitler ve diğer çeşitli patojenler gibi atıkları detokslar.
 8. Ruh Halini İyileştirmeye Yardımcı Olur
  Ormus, epifiz bezinin işlevini destekleme kabiliyeti nedeniyle ruh halinizi güçiü bir şekilde etikiler . Birçok kişi tarafından “ruhun yeri” olarak da bilinen bu bez, bir embriyonun içinde gelişen ilk organdır çünkü insan yaşamının tam anlamıyla ilk yönüdür. Beynirn merkezinde bulunan bu minik mutluluk, vücudumuzda dolaşan serotoninin bũyük bir kısmından sorumludur. Serotonin, mutluluk seviyemizi dengeleyen hormondur. Serotonin seviyeleri dengesiz olduğunda, ruh hali dengesizliklerine neden olur ve bizi depresyon ve anksiyete gibi çeşitli zihinsel bozukluklara duyarlı hale getirir. Ormus, eplfiz bezlerinin çalışma kapasitesini artırmaya çalışır, böylece ruh halimizi dengelemøye yardıimcı olmak için daha fazla seratonin salglar.
 9. Uyku Geliştirme
  Ruh hali üzerindeki etkisinde olduğu gibi, Ormus etkileri de aynı şekilde uyur – epifiz bezini güçlendirerek. Bunun nedeni, Serotonine ek olarak bu bezin de Melotonin’den sorumlu olmasıdır. Melotonin takviyelerini yerel marketinizde görmüş olabilirsiniz, ancak vücudunuz bunu aslında doğal olarak üretiyor ve uyku düzenleri ve Sirkadiyen ritimler böyle oluşuyor. Melotonin azaldığında (günümüz dünyasında elektroniklerin mavi ışığı nedeniyle oldukça yaygındır) uykuya dalma ve derin uykuya geçme beceriniz büyük ölçüde azalır. Melotonin, sadece uygun bir gece uykusu için en büyük müttefikiniz olduğu için değil, aynı zamanda uykunun doğrudan ruh halinize bağlı olması nedeniyle inanılmaz derecede önemlidir. Bu nedenle Ormus kullanımı ruh halinize başka bir şekilde de fayda sağlar.
 10. Beyin Yarıküre Dengeleme
  Çoğu insan, düşünme süreçlerinin daha analitik olduğu yerlerde sol beyinli olma veya yaratıcı özelliklerin daha baskın olduğu sağ beyinli olma eğilimindedir. Bu dengesizlik, kişiliklerimizin seyreltilmesi gereken yönlerine katkıda bulunur. Ormus’un yaptığı şey, bu dengesizliği merkeze alarak tüm beyinli öğrenme” adı verilen bir şekilde bilgi edinmemize yardımcı olmaktır. Bu, bilgiyi daha güçlü ve dengeli bir şekilde özümsemek için her iki yarıkūreyi de maksimize eden bir öğrenme yoludur. Bu, Ormus’un en olağanūstü faydalarından biridir.

SINIRSIZ ORMUS FAYDALARI

Bunlar, Ormus’un kredilendirildiği ana ve en çok dikkat çeken faydalar olsa da, araştırmalar hala devam ediyor ve bu mütevazı madde içinde mevcut görünen sayısız mucize, gerçek potansiyelinin yüzeyini ve yapabileceği yerleri çizmeye başladı bile. İnsanlığa liderlik et.

Yorum yap