Kolloidal Altın Suyu

K

Kolloidal Altın Suyu

“Tüm iksirlerden altın bizim için en yüksek ve en önemlisidir. Altın vücudu kırılmaz tutabilir… İçilebilir altın tüm hastalıkları iyileştirir, yeniler ve eski haline getirir. ” Paracelsus

Tıbbın öncülerinden biri olan Paracelsus, bütün doğal ilaçların en üst kaidesindeki çok yönlü bir çare olarak değerli kolloidal altını görmüştür.

Bu tabiatın bir armağanı, geleneksel tıp tarafından ise bir sır… Eski Mısırlılar, Romalılar, Yunanlılar, Çinliler, Hintler; altın suyunu kullandılar. Paracelsus, İbn-i Sina, Bingenli Hildegard ve 19. yüzyılda bile bakteriyolog Robert Koch altın suyu çalışmalarını yapmışlardır, kullanımını teşvik etmişlerdir.

Altın; lüks yaşamdan, kolyeden, bilezikten, yatırım yapmaktan daha fazlası… İnanılmaz güçlü. Vücudumuzun iz elementlerinden biridir ve doğal olarak oluşur. Sağlığımızın üzerinde bütüncül bir etkisi var. Hayat enerjimiz, gençliğimiz, genel olarak aklımız.

Elektrik ve manyetik alanların enerji bloklarını çözebilen kolloidal altın; bedenimizi, zihnimizi, ruhumuzu amaçlanan titreşim desenlerine geri getirir. Yaşam, zihinsel tazelik ve fiziksel gücü getiren enerjisi ile minör ağrılara elveda demek kolloidal altın suyu ile mümkündür.

Binlerce yıl önce zengin ve güçlüler için ayrılmış, asil bir iksir olan altın suyu çeşitli hastalıkların tedavisi için başarıyla kullanıldı. En eski tıbbi kayıtlara göre altın, 5000 yıl önce Mısırlılar tarafından enerjinin ve canlılığın yanı sıra zihinsel ve fiziksel temizlik akışını güçlendirmek için kullanıldı.

Geleneksel Çin Tıbbı ve Geleneksel Hint Tıbbı (Ayurveda) kolloidal altın suyunu kullanmıştır. Her iki medikal kültürde de altın, yalnızca sağlığı güçlendirmek veya onarmak için değil aynı zamanda taze fikirlilik, gençleşme ve uzun ömür getirmek için de kullanılmıştır.

İsveç ve Çek Cumhuriyeti bilim adamları, altın bileşiklerinin hücre içi hareketlerini gözlemledi. “Bütün hastalarda bireysel teşhise bakılmaksızın, kırmızı hücre durumu, hücresel solunum, enerji metabolizması ve enzim durumu iyileşti.”

Yorum yap