Kolloidal Altın: Etkisi

K

Kolloidal Altın: Etkisi

Kolloidal altının bireysel hastalıklara spesifik etkilerine açıkça girmeden önce, kolloidal altının genel etkisini ilk önce bilmek mantıklıdır.

Önce “kolloidal” terimini açıklığa kavuşturalım.

Kolloidal, maddenin atomdan sonra en küçük ikinci birimini belirtir. Aynı zamanda bir maddenin orijinal özelliklerini kaybetmeden parçalanabileceği mümkün olan en küçük biçimdir.

“Kan ve Lenf” kolloid boyutlardadır. Kolloidal parçacıklar vücudumuzda en uzak ve en küçük yerlere nüfuz edebilirler. Mikroskobik boyutundan dolayı kolloidal altın, organizmada altın parçacıkların toplam yüzey alanını çarpma yeteneğine sahiptir. Böylece etkisi bütün vücuda yayılmış olur.

Kolloidal altın, elektrik ve manyetik alanlar sayesinde sağlığımızı korumak ve dirençli bir hale getirmek, enerjinin açığa çıkması için gereken blokajları ortadan kaldırmak gibi fonksiyonlara sahiptir. Bundan ötesi; bedenimiz, zihnimiz, yaşam enerjisinde ki zihinsel tazeliğin ve fiziksel gücün birkaç gün veya haftadan sonra farkedilebilen orijinal, doğal, sağlıklı titreşim kalıplarını geri alıyor.

Elektromanyetik yük, ölü hücreleri çeker ve kan yoluyla etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Bunlar kesinlikle çok ilginç gerçekler. Kolloidal altın, muhteşem bir etkiye sahiptir.

Yorum yap